Aktywizacja sprzedaży – dynamika wzrostu sprzedaży i aktywne pozyskanie klientów

Możesz mieć nawet najlepiej i najładniej zaprojektowaną platformę sprzedażową, jednak bez dodatkowych działań nie zapewnisz sobie sukcesu w e-commerce. W tym zakresie za to możesz liczyć na naszą wiedzę i doświadczenie.

Wiemy, na czym polega aktywna sprzedaż, czyli pozyskiwanie klientów, którzy nie tylko zrobią zakupy w Twoim sklepie internetowym, ale i będą systematycznie go odwiedzać. Specjalizujemy się nie tylko w optymalizacji procesów w e-commerce, dostarczamy również narzędzia usprawniające obsługę sklepów. Korzystając z naszych usług, możesz liczyć na dynamikę wzrostu sprzedaży! Przeanalizujemy strukturę strony oraz zbadamy konkurencję i rynek.

Metody i narzędzia aktywnej sprzedaży

Musisz być świadomy tego, że handel online rządzi się swoimi prawami. Jako specjaliści wiemy jednak, na czym polega aktywizacja sprzedaży i znamy metody, dzięki którym zwiększysz swoje zyski i zaangażujesz konsumentów. Skorzystaj z takich rozwiązań, które skierują potencjalnych odbiorców Twoich produktów we właściwe miejsce, czyli do prowadzonego przez Ciebie sklepu. Zdecyduj się np. na:

  • pozycjonowanie szerokie (tzw. długi ogon) – zwiększysz widoczność swojej strony przy użyciu wielu fraz kluczowych, zmniejszysz współczynnik odrzuceń,
  • reklamę w Google i social mediach – poprowadzimy Twoją kampanię promocyjną i wizerunkową,
  • remarketing – to działania, dzięki którym możesz skłonić klienta do powrotu na ścieżkę zakupową i uratować porzucony koszyk.

Aktywne pozyskiwanie klientów

W prowadzeniu sklepu online nie możesz pominąć takiego narzędzia jak wyszukiwarka. Bardzo często jej użytkownik staje się potencjalnym klientem. Dlatego już na starcie musi szybko znaleźć jak najwięcej informacji o Twojej firmie, oferowanych produktach. Odpowiadasz na jego konkretną potrzebę we właściwym dla niego czasie.

Aby czerpać większe zyski ze sklepu internetowego, powinieneś dobrze poznać konsumentów. Zdecydowanie ułatwi Ci to kompleksowa analiza witryny pod kątem jej użyteczności oraz zachowań użytkowników.

Poprzez działania reklamowe możliwe jest aktywne pozyskiwanie klientów i generowanie ruchu na stronie. Sprawdzonym sposobem na budowanie relacji z odbiorcami Twoich produktów są programy lojalnościowe. W ten sposób masz szansę ich na długo zaangażować. Doceniaj stałych odbiorców, faworyzuj nowych i nie daj im zapomnieć o swoim sklepie!

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej

Szybka dynamika wzrostu sprzedaży jest możliwa!

Chcesz, aby Twój biznes rozwijał się dynamiczniej? Skorzystaj z proponowanych przez nas metod i narzędzi. Gwarantujemy, że szybko zaobserwujesz wzrost obrotów oraz klientów. Nasze rozwiązania, których celem jest dynamika wzrostu sprzedaży, są realnym wsparciem dla procesów handlowych.

Jeśli konieczne będzie wdrożenie aplikacji wspierającej obsługę klientów, a co za tym idzie – ich aktywne pozyskiwanie – pomożemy Ci w jej wyborze oraz wdrożymy ją w życie. Stworzymy i poprowadzimy kampanie produktowe w Google oraz social mediach.

Jeśli będziesz chciał się przeszkolić w działaniach w e-commerce, nasi specjaliści podzielą się swoją wiedzą i pomogą Ci sprawnie poruszać się w tej branży.