Aktywna sprzedaż online - zwiększ sprzedaż w sklepie internetowym!

Zakupy w internecie robi coraz więcej osób. Mimo że w sieci funkcjonuje bardzo wiele podmiotów handlowych, to jednak ciągle – obok wielkich gigantów sprzedażowych –jest przestrzeń dla małych i średnich sklepów online.

Celem każdego sprzedawcy są nie tylko zyski, ale i wypracowanie sobie stabilnej pozycji na rynku. Efektywna sprzedaż internetowa jest dużym wyzwaniem, bo z jednej strony konkurencji nie brakuje, a z drugiej również konsumenci nabywający różne rzeczy podnoszą wymagania  w zakresie swoich oczekiwań.

Dlatego oferujemy klientom szeroko pojęte wsparcie w zakresie e-commerce. Zapewniamy nowoczesne rozwiązania marketingowe, reklamowe i techniczne. Pomagamy nie tylko rozkręcić sklep internetowy, ale i podpowiadamy, co można zrobić dla zwiększenia sprzedaży.

Wzrost sprzedaży online – spersonalizowane rozwiązania

Sztuka sprzedaży nie jest prosta, ale kiedy ma się gotowe, spersonalizowane rozwiązania, to jest to znacznie łatwiejszy proces. Z takiego właśnie założenia wychodzimy, dlatego oferujemy indywidualne kreowanie marki i produkcję serwisów, platform i aplikacji konkursowych, promocyjnych i loteryjnych. Pomagamy w tworzeniu relacji z klientem poprzez np. karty produktowe czy prowadzenie kampanii sprzedażowych. Możemy zaprojektować landing page, nośniki reklamowe i podjąć się mailingu.

Dzięki tym i wielu innym działaniom możesz liczyć na zwiększenie sprzedaży w sklepie internetowym.

Ponadto przygotowujemy i wdrażamy narzędzia usprawniające procesy wewnętrzne i zewnętrzne w zarządzaniu sklepem.

Efektywna sprzedaż, czyli dokładna analiza konkurencji

Chcesz wiedzieć, dlaczego inni osiągają efektywną sprzedaż, a Ty nie? Pomożemy Ci przeanalizować ten problem. Sprawdzimy, co robią konkurenci, aby wypracować sukces. Podczas analizy dostarczymy Ci informacji na temat tego, jaki wybrali model biznesowy, czy sprzedają jeden, czy też wiele produktów oraz z jakich mediów społecznościowych korzystają. Dowiemy się, jak wygląda ich rynek docelowy oraz w jaki sposób zwiększają sprzedaż i angażują odbiorców.

Opracujemy strategię wizerunkową i komunikacyjną Twojej marki oraz przygotowujemy wiele innych zindywidualizowanych działań, których celem będzie wzrost wyników sprzedażowych. Interesuje Cię wysoka konwersja w sklepie? Temu wyzwaniu również sprostamy!

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej

Konwersja, czyli jak zwiększyć sprzedaż w sklepie online?

Co zrobić, aby osoba odwiedzająca Twój sklep, dokonała zakupów, a tym samym – dołączyła do grona Twoich potencjalnych klientów? Zależy Ci na wysokiej konwersji? Wiemy, jak można Ci w tym pomóc! Skorzystaj z takich narzędzi jak przejrzysty i funkcjonalny koszyk. Zadbaj o intuicyjność i dobrą nawigację strony. Na skuteczną sprzedaż internetową wpływ będą miały ponadto:

 • atrakcyjność oferowanych przez Ciebie produktów – zarówno samych w sobie, jak i sposób ich przedstawienia,
 • zachęcające i wysokiej jakości zdjęcie,
 • filmiki video,
 • konkretne i merytoryczne opisy,
 • promocje,
 • wyprzedaże sezonowe,
 • różne sposoby płatności i wysyłki,
 • opinie innych klientów,
 • właściwe CTA (Call to Action) – wezwanie, zachęcenie do zakupu, skorzystania z oferty.

Będziemy monitorować ruch na Twojej stronie i pomożemy Ci w efektywnej sprzedaży. Zamiast kosztownego i czasochłonnego oczekiwania na jego zwiększenie, proponujemy działania optymalizujące.

Jak rozkręcić sklep internetowy?

To pytanie zadaje sobie wiele osób, które podejmują się sprzedaży online. Chcesz wiedzieć, jak to zrobić? Skontaktuj się z nami! Ustalimy wspólnie ścieżkę działania. Podpowiemy Ci, jakie metody i narzędzia wpłyną na pozyskanie większej liczby klientów i zwiększenie obrotów. Oto przykładowe pomysły, które pomogą wypromować Twoją sprzedaż online:

 • profesjonalne pozycjonowanie – optymalizacja strony pod kątem słów kluczowych,
 • szeroko pojęta reklama w social mediach – prezentowanie np. ciekawych artykułów, linki do filmów video związanych z Twoją branżą produktową,
 • e-mail marketing – powiększanie bazy klientów, informowanie ich np. o promocjach, nowych artykułach itp.,
 • prowadzenie firmowego bloga,
 • akcje promocyjne,
 • kupony rabatowe – zwłaszcza dla lojalnych klientów,
 • odpowiednia obsługa sprzedażowa.

Chcesz rozkręcić sklep internetowy i rozpocząć z nami współpracę? Dynamiczny wzrost sprzedaży online to cel, w którego realizacji Ci pomożemy!