Doradztwo sprzedażowe – audyt sklepu internetowego i sprzedaży

Głównym celem prowadzenia sklepu internetowego jest dążenie do satysfakcjonującej finansowo sprzedaży oferowanych produktów. Czynników, które wpływają na jej wielkość, jest wiele. Jak zoptymalizować konwersję? Odpowiedzią może być audyt sklepu. Dowiesz się, dlaczego, pomimo tego, że zrobiłeś wszystko, co mogłeś, sprzedaż internetowa nie przynosi zysków. Skorzystaj z naszego profesjonalnego doradztwa i dowiedz się, co możesz zmienić, aby zacząć zarabiać i pozyskać nowych klientów! Dokładnie przeanalizujemy Twoją e-działalność, czyli sprawdzimy wszystkie kluczowe elementy witryny, takie jak np.: aspekt techniczny, graficzny, użytecznościowy oraz kanały komunikacji i aspekty prawne (RODO). W ten sposób uzyskasz wiedzę, co dalej zrobić!

Na czym polega audyt sprzedaży?

Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, możesz liczyć na rzetelne przeprowadzenie audytu sklepu i dokładne jego dokładne podsumowanie. Co robimy w tym zakresie:

  • sprawdzamy grafikę,
  • weryfikujemy działanie sklepu,
  • poznajemy dokładnie Twojego klienta,
  • dowiadujemy się, czy Twój sklep jest dla konsumenta czytelny,
  • analizujemy statystyki i pozycje w wyszukiwarkach,
  • monitorujemy konkurencję i social media,
  • sprawdzamy, jak plasujesz się ze swoją polityką cenową, rabatową, logistyczną na tle innych.

Z audytu sprzedaży dowiesz się także, co warto zmienić w komunikacji produktu, aby był bardziej unikalny oraz jakie kanały będą odpowiednie dla prowadzonego przez Ciebie sklepu.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej

Indywidualne doradztwo sprzedażowe!

Zakupy przez internet są dziś traktowane przez konsumentów jak zwykła czynność. Zaistnienie w sieci w sposób zauważalny dla docelowych klientów oraz zyski zgodne z oczekiwaniami, to wyzwania, z jakimi mierzy się wiele osób, które zdecydowały się na prowadzenie sklepu online. Dlatego klientom oferujemy kompleksowe wsparcie e-commerce. Możesz być pewien, że świadczone dla Ciebie doradztwo sprzedażowe będzie miało stricte indywidualny charakter. Zapewnimy Ci spersonalizowane rozwiązania oraz zaproponujemy korzystne optymalizacje i narzędzia, które będą wsparciem w prowadzeniu sklepu internetowego oraz działań marketingowych. Możesz liczyć na ekipę sprawdzonych fachowców w tej dziedzinie!

Zleć nam audyt sklepu!

Jeśli chcesz poprawić pozycję w wyszukiwarkach, zwiększyć zyski, pozyskać nowych klientów, mieć bardziej atrakcyjny sklep na rynku, audyt jest najlepszym źródłem wiedzy! Zajmiemy się nim i pomożemy podjąć Ci działania, które zoptymalizują proces sprzedażowy. Jeśli będziesz potrzebować spójnej koncepcji i wizji firmy, wymyślimy ją dla Ciebie.

Możesz liczyć nie tylko na naszą kreatywność, zdobytą wiedzę, wieloletnie doświadczenie, ale i wsparcie techniczne. Z naszą pomocą skutecznie wyróżnisz swoją markę. Zintegrujemy dla Ciebie kanały sprzedaży oraz poprowadzimy akcje marketingowe i profile social media. Z takim partnerem jak nasza firma odniesiesz sukces w e-commerce!